Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv. Étvágytalan a macskám....

Üdv. Étvágytalan a macskám. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy nem egész egy éves cicáról van szó. Kislány. Nagyon jó kedélyű a kis angyalom , de mostanában nem eszik olyan hévvel , mint pár nappal ezelőtt. Viselkedésében változás nem történt. Csak jövőhéten tudom dokihoz vinni, addig is mit tudok vele kezdeni?
2014. okt. 30. 17:35
 1/4 anonim válasza:
lehet hogy a fogával van valami , vagy valami fájdalmai vannak , ezért nem eszik , ehhez orvos kell szerintem , báris én nem igazán tudnék mit kezdeni vele , habár az én macskám is alig eszik , de ő azért mert válogatós :)
2014. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdv kedves válaszoló! Ő is nagyon válogatós. Nem gondolom, hogy beteg lenne, mert ugyanúgy játszik és dorombol, mint azelőtt. Viszont sokat kotor az alomban. Lehet, hogy férges?
2014. okt. 31. 08:15
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg más kajával etetni. Ha már egyszer válogatós.
2014. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már rengeteg variációval, ráadásul még a csirkét sem akarta megenni. Viszont ma reggel már evett, aminek nagyon örültem . Tegnap kapott féreghajtót, lehet, hogy amiatt lett jobban?
2014. nov. 1. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!