Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakasban tartott cica, egyre...

Lakasban tartott cica, egyre bolondabb, mit csinaljunk?

Figyelt kérdés
Tul sok az energiaja, allandoan rohangal, felugrik a fuggonyre, tepi a tapetat.. Es mar a szoba ajtajat is megtanulta kinyitni.. Ejszaka rank tori az ajtot.. Nem is lenne baj alhatna velunk de 10 perc utan rajon a hoppare es harap karmol.. Mit csinaljunk??
2014. nov. 1. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom kiscica még, majd kinövi :) De ha rosszat csinál, akkor erélyesen rá kell szólni, vagy lespriccelni vízzel, meg többet foglalkozni vele. Vagy ha megoldható akkor szerezni neki egy hasonló korú cicatársat. A mienk is nyitogatja az ajtókat, zárjuk is az összest :D
2014. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hogy milyen nemű és mennyi idős, mert ez nem mindegy. Nekünk a kan cicánk csinálta ezt kb. nem tom hány hónaposan, mert úgy találtuk, de nem lehetett egy éves. Ivartalaníttatni kell, meg lefoglalni. Kivinni szabad levegőre stb.
2014. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocs hogy ha nem fog tetszeni amit mondani fogok. De az àllatoknak a hàzon kivül a helyük. Attòl hogy az udvarban van nem azt jelenti hogy nem szereted. Higiènikusabb ha az àllat kint van.
2014. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hat mivel negyemeletes hazban lakunk, sajnos nem rendelkezunk sajat udvarral.. A negysavos ut melle meg valahogy nem szeretnem leengedni.


Amugy fiu cicarol van szo, illetve csak volt fiu.. 2 honapja lett ivartalanitva tobbek kozott, egyebkent kb masfel eves.

2014. nov. 1. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aaliya shoeb, itt Angliában minden állatot bent tartanak, a skótjuhászt is...én is főúthoz közel lakom, a cica csak az udvarra mehet ki, mikor én is ot vagyok. Ő kinti cica szeretne leni, tervben vam a kertes ház, csndes környéken. Én labdázok az enyémmel, rohangál, elfárad
2014. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5. Èn is angliàban èlek ès volt macskàm. De az is tudni valò hogy a macska vàndorol, különösen a kandùr. Nem kell fèlteni ôket, tudnak vigyàzni magukra ès hazajönnek ha megèheznek.
2014. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Illetve van mèg mindig a kandur
2014. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg mit dumálsz kinti tartásról? Itt bent van minden, sz enyém felügyelettel megy ki, mert ez nem az a kó
2014. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na. Nem az a biztonságos környék.
2014. nov. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!