Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bolha megtelepszik az...

A bolha megtelepszik az ágyneműben, plédben, szőnyegben? A többi lent.

Figyelt kérdés

A macskámban (4 hónapos) megint láttam bolhát. Voltunk dokinál 1 hónapja, megnézte akkor nem volt bolhás. Volt már neki nyakörve, vettünk sampont úgy nézett ki nincs benne. Viszont most megint láttam benne, plusz bolhaszart is.

A lakásban a plédekben vagy a szőnyegben telepedhet meg bolha?

Holnap visszük megint állatorvoshoz, adjon rá cseppet és veszünk olyan irtó sprayt ami a lakást is kitisztítja a bolhától. Nem hiszem el hogy nem lehet kiirtani,már kezdtem örülni hogy semmi baja.


2014. nov. 2. 23:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Lakásban tartott macskáról van szó, viszont talált cica, tehát 1 hónapja még az utcán csatangolt.
2014. nov. 3. 00:01
 2/3 anonim válasza:
Igen sajnos megtelepedhetnek a lakásban. A bolha egyik legnagyobb ellensége a porszívó (persze nem azt akarom ezzel mondani hogy porszívózd végig a cicát).Amúgy pedig jó hogy befogadtátok a cicust :D
2014. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Vettünk Bio Kill permetet, körbefújtuk a lakást.

A macsesz kapott jó minőségű bolha és atka cseppet, féreghajtót és a 2. oltását.

A doki azt mondta hogy ezek után már nem szabadna újra bolhásnak lennie.


Nagyon imádni való!!!! :)

2014. nov. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!