Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtörtént már valakivel,...

Megtörtént már valakivel, hogy kapott/vett egy kb. fél éves macskát és nem akart enni először? Vagy ha evett, akkor is keveset?

Figyelt kérdés
Ha igen, meddig tartott ez az időszak? Az én macskám alig eszik. Kiváncsi vagyok erre a változatra is, hogy létezik-e ilyen, hogy azért nem eszik, mert új helyen van.
2010. jan. 26. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ajjaj, persze, hogy előfordult. Hagyjátok elő éjszakára a kaját, reggelre ha nem is az összeset, de fog belőle enni. Pár nap és hozzászokik az új helyére.
2010. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csütörtök óta nálam van. Azüta is alig eszik, de még nem vékony. A kaja éjjel-nappal elő van.
2010. jan. 26. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
új még a környezet, de ha még pár napig igy marad jobb ha elviszed állatorvoshoz. féregtelenítve/oltva van?
2010. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van férgetelenítve, elvittem dokihoz is. Most szereztem mellé egy társat, hátha megjön a kedve. sokat van egyedül, mert 2 műszakban dolgozom. Remélem jobb lesz így neki és a másiknak is.
2010. jan. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!