Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacica bolhás?!

Szobacica bolhás?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy két éves cicám, mostanában azt vettem észre, hogy a megszokottnál sokkal többször kezdi el nyalogatni magát és a szőrében vannak elszórtan kis fekete bizbaszok (bolhaürülék?).

Lehetséges, hogy olyan macska bolhás legyen, amely életében nem járt lakáson kívül?


2014. nov. 4. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. A bolhákat te is be tudod vinni a lakásba, cipőn, ruhán, bármivel.
2014. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, mint kiderült biztosan az, láttam, ahogy szaladgálnak rajta.

Mit ajánlotok legjobb megoldásnak az elpusztításukra? Ahogy olvastam ez a Spot On elég jó.

2014. nov. 4. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Frontline comboval sikerült kiirtani (új cicával hoztuk be, a másik is bolhás lett). Én még pluszban bolhafésűvel naponta többször átfésültem és irtottam a dögöket.
2014. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, azok bolhaürülékek... ha tuti megoldást akarsz, akkor advocate, az jó bolhára, rühatkára, bélféregre, szívférgesség megelőzésére.
2014. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!