Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám hirtelen sokat...

A macskám hirtelen sokat fogyott, és étvágytalan. Mi lehet az oka, milyen betegségben szenved?

Figyelt kérdés
1 éves bakmacska

2014. nov. 5. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen mindegy, allatorvos nelkul mar nem lesz masfel eves bakmacska.
2014. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos, és kandúr, nem bak
2014. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez súlyosnak tűnik, nagyon sok oka lehet, állatorvosnak kell megvizsgálnia.
2014. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, az állatorvos megmondja.
2014. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A tejet nagyon mohón itta többször is. Ez jó jel?
2014. nov. 5. 18:44
 6/8 Hanna Love válasza:
100%
Vidd el minnel elobb az orvoshoz. Nekem is volt egy lanyzom ugyan igy volt de en azt hittem meg menthetem. 2 het utan kezdett javulni az allapota, evett mar valamennyit kb 4 napig aztan utanna megint semmit. Ra 1 hetre meg is halt... :/ A te cicad ne jarjon igy.! Vidd el dokihoz es gyogyuljon meg minnel elobb...
2014. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tejet így se, úgy se érdemes adni neki, mert megfosatja a legtöbb macskát és ha amúgy is alig eszik, pont nem hiányzik neki.


Mit nem értesz azon, hogy orvoshoz kell vinni? Ha te lefogysz hirtelen 35 kilósra és nem bírsz enni, csak tejet inni, akkor mit csinálsz? Kiírsz ide egy kérdést, vagy elmégy az orvoshoz?

2014. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tejet mohon megitta, az nem jo jel, mert az azt jelenti, hogy akar o enni, csak nem tud.

Szoval, lehet nagy es megnagyobb baj.

2014. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!