Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Lány cica ivartala...

Aniko12345 kérdése:

Mit tegyek? Lány cica ivartalanítás után

Figyelt kérdés
A lány cicámat kb 8 órája ivartalanították és azota csak fekszik. Párszor megpróbálta nyalogatni a sebét, de nem engedtem. Éjjel viszont nem tudom folyton figyelni. A gallért egyátalán nem bírja. Annyira rángatta magát, hogy féltem kárt tesz magában, megüti a sebet vagy bármi. Nem tudom mit tegyek. Van hasonló tapasztalatotok esetleg?

2014. nov. 6. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A miénk ahogy felébredt, mint akit felhúztak, úgy pörgött, a cérnák lógtak ki belőle, ő meg a függönyön himbálódzott.

Még valami sérve is lett, visszavittem emiatt, de az is elmúlt. Képtelenség kordában tartani őket, alakul ahogy alakul, rendszerint jó irányba, nem lesz semmi gond. :)

2014. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Készíthetsz neki védőruhát, hogy ne férjen a varratokhoz, akár egy erősebb harisnyából, nagyobb zokniból vagy bármiből varrhatsz. A lényeg, hogy ne legyen túl szoros, de ne is lötyögjön rajta. Görgess le, az oldal alján van kép, ami alapján készíthetsz hasonlót: [link]
2014. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!