Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benneteket is vert már meg ez...

Benneteket is vert már meg ez miatt a macskátok?

Figyelt kérdés

Nos az enyém egy igen tisztaságmániás macska, ha rendetlenség van valamelyik szobában akkor oda nem meg be, ha tele van pakolva az ágy vagy fotel ahol szokott feküdni akkor mindent lelökdös, vagy addig jön utána és nyávog még el nem pakolok onnan, egyszóval mint egy tipikus macska.


De viszont ha mikor mosakszik, tisztogatja magát és közben hozzányúl valaki megsimogatja vagy valami akkor elölről kezdi az egészet és ha ezt eljátszuk vele 2-3 alkalommal vagy többször egy mosdásnál akkor bemérgesedik és odavág, ha nem hagyjuk rá akkor egyre erősebben és van hogy meg is harap...


Ti is jártatok már így macskával hogy emiatt megverjen?



2014. nov. 7. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Érdekes cica lehet :)
2014. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem, èn nem vagyok se töketlen se egy állat rabszolgája. Nálunk tilos bármifèle állatnak ember ellen fellèpni agresszìvan, különben èn is beszállok a játèkba.
2014. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tabaki ***** válasza:
74%

Sajnos, ha agyonütnek, se jut eszembe, kitől láttam először (talán Föld. S. Péter) az ismert mondás kifordítását, de témába vág:

"A macska is oroszlán, csak egy kicsit kisebbecske."

2014. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hogy megver-e? Múltkor akkora balhorgot kaptam, amikor piszkáltam, hogy nem győzöm borogatni. Azóta nem kezdek ki vele és neked is a békességet ajánlom!
2014. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
2-es kezeltesd magad...
2014. nov. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tabaki, szerintem a kisebbecske az a kecske.

Úgy talán jobban hangzik, hogy:

A macska is tigris, még ha sokkal kisebb is.

2014. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tabaki ***** válasza:

@Alex J.:

A macska is tigris, ha kisebb is, bugris. ;)

2014. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszi szépen Tabaki,

Okos vagy, mint a maki!

2014. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Medvi ***** válasza:
Előfordulhat, ha ennyire tisztaságmániás. Kipróbáltad, megvert, most már tudod, hogy nem kell feleslegesen idegesíteni. A tesódat is így szoktad idegelni? Mert lehet, hogy tőle nagyobbat fogsz kapni... Az állatoknak is lehetnek érzékeny pontjaik, ha szereted elnézed neki ezt és nem zaklatod feleslegesen. Egyébként igen, gyerekkoromban jártam így nem csak macskával, emberrel is (Öcsémmel), azóta megtanultam, hogy nem csesztetünk senkit feleslegesen, mert megjárhatjuk.
2014. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tabaki ***** válasza:

„Kipróbáltad, megvert, most már tudod, hogy nem kell feleslegesen idegesíteni.”


Helyes. Valóban a behódolással lehet benne betonalapra helyezni a tudatot, hogy ő a ház ura, és neki mindent szabad.

Egy kedves ismerősömnek a kuvasza (a macskánál kicsit nagyobb falat) döntött úgy, hogy ideje helyretenni végre a dominancia kérdését, és nekiment a gazdinak. Kapott tíz-tizenöt tockost a hólapáttal, attól fogva tudta a helyét, és békében-szeretetben öregedett meg a háznál.

2014. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!