Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tüsszög a macskám és folyik...

Tüsszög a macskám és folyik az orra. Lehet macskanátha, ha megkapta ellene az oltást? Vagy simán csak meghűlt?

Figyelt kérdés
8 hónapos a macskám és már régen megkapta az összes oltását, köztük a macskanátha ellenit is. Ma viszont kivittem egy órára labdázni és sokat tüsszögött és folyt az orra. Minden nap kiviszem, tehát hozzá van szokva és igényli is. Ha nem javul hétfőn elviszem orvoshoz. Láza nincs, nem kedvetlen, sokat eszik, a hasa se megy.

2014. nov. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, elkaphatja a vírust, viszont enyhébb lefolyású lesz, mint oltatlanul. Nekem mindkettő volt már, pedig nem járnak ki. Cipőn simán behozható.
2014. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek, akkor érdemes volt beoltatni... Szerinted vigyem el orvoshoz? Nem néz ki rosszul, csak ez a tüsszögés, meg orrfolyás aggasztó egy kicsit. Vagy az oltásnak köszönhetően pár nap alatt elmúlik neki?
2014. nov. 8. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném, mert ha mégis macskanátha, egy antibiotikum injekcióval rendbe jön, ha mégsem, megnyugszol.
2014. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes volt beoltatni, mert így sokkal könnyebben átvészeli! Oltatlan cica bele is halhat.
2014. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!