Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8-9 hetes fiú kiscicáról...

Davidmano kérdése:

8-9 hetes fiú kiscicáról lenne szó aki most került hozzánk. Mennyibe kerül az állatorvosnál egy bolha irtás, oltás, ivartalanítás?

Figyelt kérdés

#Állatorvosi vizsgálatok #árai!
2014. nov. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:

orvosa válogatja, de ezt talán veheted amolyan közelítésnek, mire kell számítani:

[link]


Vizsgálati díjak

Kutya, macska - 3000


Védőoltások beadása

Macska kombinált védőoltás (veszettséggel) - 6.000


Ivartalanítás - 12.000


Egyéb

Karomvágás - kutya, macska - 1.200


+ hozzájön egy egészségügyi könyv, jó 20 ezer körül fog kijönni, de mindez persze a körzeti állatorvostól függ, milyen a tarifája.

2014. nov. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bolhaitrást fél éven te szoktam, spot-ont használok, amit csak megveszek állatorvosnál, itthon rácsöpögtetem. Ez márkától és hatóanyagösszetételtől függően 1500-3500 között mozog általában. Élső alkalommal, mikor megkértem a dokit, hogy csöpögtesse rá, mutassa meg, akkor nem kért érte amúgy semmit, csak a cseppek árát.

Az oltás szintén változó. A veszettség ellenit én 2700ért adatom, emellett 8 betegség ellen védő oltást kapnak a cicák évente, ez 8700 volt nyáron. Van kisebb hatóanyagtartalmú oltás, de a legolcsóbbak is 4-5000 környékén mozognak. Minden védőoltás alapimmunizációja 2 oltásból áll, így az első oltások árát szorozd meg 2vel.

Emellett féreghajtót veszek a 4 cicámnak 2 tablettát (felet kell adni nekik), tablettánként 150 ft, ez negyed évre nyújt védettséget.

Ivartalanítást fiú cicánál én azért 10 fölött már sokallom, az én dokim 5500-ért csinálja, mondjuk ez nagyon jó ár, a legtöbb helyen 6-8000 körül van egy fiú cica. Viszont mivel még pici, szerintem várjatok úgy március környékéig, tavasszal minden felé vannak ivartalanítási akciók, ha jó a viszonyotok a dokival, le tudjátok vele beszélni, hogy a fiú cicát is bevegye, így még olcsóbb lesz és pont addigra lesz olyan 6 hónap körüli, amikor a legideálisabb az ivartalanítás!

2014. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állatorvosonként nagyon eltérő árak vannak. Nálunk pl. külső-belső parazita mentesítés max. 1000 Ft, alap kombi oltás 3500, kombi oltás+ leukózis 6000, kandúr ivartalanítás 4-5000.
2014. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!