Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan működik egy macskakiáll...

Hogyan működik egy macskakiállítás?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű Maine coon kandúrkám akivel szeretnék majd járni kiállításra. Az előkészületeket, felszereléseket már elolvastam,de egy csomó dolgot még nem írtak le. Mire kell leginkább odafigyelni? Csak törzskönyves cicák mehetnek be? Az enyémnek csak akkor lehet majd törzskönyve miután ivartalanítva lett,csakhogy az még arrébb van mert vidékre járok ivartalanítani a cicáimat. :\ Mennyibe kerül egy ilyen rendezvényen való részvétel fellépőként?

2014. nov. 15. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent leírnak. Főleg az oldal bal oldalán a " KIÁLLÍTÁSI SZABÁLYZAT,,-t és a "Mutasd meg Te is a cicád! ,,-t olvasd el.

2014. nov. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszadó vagyok.


Én is be szoktam nevezni az összes kiállításon az abesszin macskámmal. :) Nagyon ügyes szokott lenni, egyszer 3. helyezettek lettünk. :D

2014. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. nov. 16. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!