Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most hozunk egy kiscicát mit...

Most hozunk egy kiscicát mit csináljak hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
ha simogatom elvan de utána befut az ágy alá fogalmam sincs mit csináljak vele a kutyák nem akarják bántani és még az ennivaló se érdekli
2014. nov. 16. 12:12
 1/9 A kérdező kommentje:
hoztunk*
2014. nov. 16. 12:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolj bele. Most hoztátok, minden idegen neki, még kutyák is vannak. Teljesen természetes a viselkedése. Vedd az öledbe, simogasd, ismertesd a környezetével. Pár nap, esetleg egy hét és meg fog változni. Nem kell félni. Nincs ezzel semmi baj.
2014. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj pár hetet. Meg kell szoknia a helyet
2014. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak félek hogy kifog menni és elszökik :(
2014. nov. 16. 12:23
 5/9 A kérdező kommentje:
oké várok :)
2014. nov. 16. 12:24
 6/9 anonim válasza:
Ne aggódj! Mi is épp most voltunk ebben a helyzetben! Nálunk úgy megszokta magát, egy nap alatt, hogy csak na, bár én egy egész napot Vele voltam! a második esténk így már nyugodtabban telt:)
2014. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HalandoVegtelen ***** válasza:
Csak szeretsd, es lehetoleg ne csinalj olyan dolgokat amitol meg ilyedhet, mint pldul. furras, vagy nagyon hangos zene, vagy barmit amitol felhet egy ilyen kis allat.... s rovid idon bevul megszereti a helyett ha szeretik, aztan nem lesz vele gondod :D... de egy hetig legalabb ne enged ki a hazbol, mar ha abba laksz, mert eselyes hogy elmegy. Es ha olyan vadabb tipus hogy elbujik mindig csak ritkan jon elo, ne terrorizald meg nyagasd varj egy kicsit mig lattod hogy mereszebb lesz es elo elo bujik, erdeklodik irantad, mert ha egyfeszt ki akarod szedni mondjuk az agy alol, annak nem fog orulni, felkel terkepeze a teruletett :D... sok macskam volt meg most is van, szeretem oket:D, tehat tapasztalatbol mondom.
2014. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd ha egyedül lesz csendben, akkor felfedezi amaganak a helyet es magabiztosabb lesz, tudni fogja hova tud elmenekulni veszelynel stb es batrabban mozog, de ez tenyleg par het. turelem es ne engedd ki, mert az meg ismeretlenebb es megijed jobban.
2014. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D nem is olyan félős kimerészkedett és még meg is tudtam simizni szerintem nem lesz vele gond :D
2014. nov. 16. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!