Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális cicadolog, vagy...

Ez normális cicadolog, vagy beteg?

Figyelt kérdés

kb 5 hónapos kiscicám, eddig példátlan módon sokat alszik, nyugodt. Most is már pár órája csak összegömbölyödve fekszik a kanapén és alszik. Tudom, hogy a cicák alapjáraton szeretnek lustizni, dehát ő még pici, eddig nem sok tipipus cicadolgot csinált, a lézerpötty kergetését leszámítva. Nem tudom, hogy ez a sok alvás a közelgő télnek és hidegnek szól, és teljesen természetes, vagy pedig beteg lett, és azért van ez így?


Tegnap voltam vele dokinál, mert ment a hasa a napokban, kapott rá gyógyszert, lehet, hogy a tabletták miatt aluszékonyabb most? Mert előtte nem volt ilyen. Viszont hozzátartozik, hogy legalább 1,5 órát sorakoztunk a dokinál, kint a hidegben, akár a várakozás ideje alatt is megfázhatott. Csütörtökön megyek vele ellenőrzésre, de azért szeretném már most tudni, hogy mégis, ez normális lehet egy ilyen korú kiscicánál?


Még kicsi ahhoz, hogy ivartalanítva legyen, különben kisfiú, és menhelyről hoztam el (ezért nem tudom, pontosan milyen idős, de most cseréli a fogait, szóval a doki nagyjából 5 hónaposra saccolta).


Előre is köszönöm a segítséget!


2014. nov. 16. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne aggódj, a cicádnál ez normális, lehet, hogy a gyógyszer kicsit "kiütötte" szegényt.

Helyre fog jönni! :)

Egy hét, és újra szaladgálni fog!

2014. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!