Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után meg fog...

Ivartalanítás után meg fog változni?

Figyelt kérdés
Ma fogjuk ivartalanítani a cicámat, mert nagyon büdös a pisije és jelölget, meg nem szeretnénk ha pározna a lány cicáinkkal. Ő a csapat feje, imádjuk őt, hatalmas egyéniség!! Én teljesen összetörnék ha ivartalanítás után megváltozna az egyénisége.. Ugye ilyen nem lehetséges? Attól is félek hogy el fog hízni.. egészségtelen lesz. Vannak olyan tápok amik külön ivartalanított cicáknak vannak, és nem horror áron?

2014. nov. 17. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg fog, de nem drasztikus modon. Jellemzoen "kiscicasabb" lesz, szoval a szemelyisege hasonlitani fog a fiatalkori enjere.
2014. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van fiú ás lány cicám is.Mind a kettő ivartalanítva van. A fiú cicám kicsit megváltozott már nem annyira játékos hanem lustább de ettől függetlenül nem fog :) A lány cicám azon semmi se változott.Ugyanolyan játékos és aranyos mint az előtt.Pedig volt egy durva balesete is és nem változott meg.
2014. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog elhízni az ivartalanított fiú cicáknak a táp se valami horror szerintem nem drága és megéri megvenni neki.Az egyénisége biztos nem fog változni. De szerintem egy picit lustább lesz mivel már nincs miért ki mennie...:D De attól még játékos marad.
2014. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!