Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyáladzik a macskám?

Miért nyáladzik a macskám?

Figyelt kérdés
pár napja beteg volt (lázas, gyenge, taknyos), voltunk is vele állatorvosnál, akitől kapott antibiotikumot meg lázcsillapítót, és már elkezdett javulni. nemrég viszont elkezdett nyáladzani, és furán mozgatja az álkapcsát, nyammog vagy hogy is mondjam és ilyenkor kifolyik a nyála. sosem csinált még ilyet. ez még a betegsége utóhatása lehet, vagy valami más baja van? kijárós is, és találkozott idegen macskákkal, aggódok hogy megveszett

2014. nov. 17. 19:36
 1/7 Bogi214 válasza:
Az én macskám meg fosik mert bezabálta azt az olajat amiben a rántotthúst sütöttük:-)
2014. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fúj... :D
2014. nov. 17. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Láttam egy kruppos tüdőgyulladásos macskát, mikor ebbe a "nyáladzásos fázisba" került, utána már 1 napon belül meghalt... Ezzel nem megijeszteni akartalak, de sok mindentől nyáladzhat. Megharaphatott egy békát, vagy egy csupasz csigát... vagy csak valamit lenyelt, aminek rossz íze volt (nálunk a féreghajtó ilyen) ... mérgezés is lehet (akkor nagyon hamar orvoshoz kell vinni!)

Most csak ennyi jutott eszembe.

2014. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor en meg elmondom mitol lehet, ha nem az elozonek van igaza: szorcsomot akarhat hanyni, de helyette nyalka jon fel, illetve fajt a hasa, fuvet evett es utana feher slejmet hanyik. Nalam mindig ez a ketto volt es full egeszseges a macskam
2014. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

most úgy néz ki jobban van, tegnap már nem láttam hogy nyammogott volna.

lehet, hogy tényleg csak szőrcsomó volt.:))

2014. nov. 19. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen baja a cicámnak, mikor fogköves volt, és fájt a foga.
2014. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja: a fogával is lehet baja, de mindenképpen állatorvos, mert akár nagyon komoly dolog is lehet!
2015. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!