Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igénylik a cicák, hogy játsszu...

Igénylik a cicák, hogy játsszunk velük?

Figyelt kérdés
2006. nov. 19. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A macskák alapvetően játékos kis lények, mindenképpen igénylik, hogy néha játsszunk velük, bár ők magukat is elszórakoztatják, ha kell.
2006. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen jót tesz nekik. Az én macskám láthatóan jókedvűbb, és ragaszkodóbb, miután egy jót játszottunk együtt.
2006. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nagy szükségük van rá!! Főleg a szobacicáknak. Van macskapóráz is,az én cicám nagyon jól viseli.És már annyira megszokta,hogyleviszem mindan nap egy fél órára,hogy már nem is kell neki a póráz,minden nap megyünk egy kört,szépen jön utánam,aztán játszok vele.

Szerintem minden nap legalább egy kicsit játszunk vale!!!Ez nagyon fontos,nem aludhat egész nap!

2007. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos, hogy ne is tartson macskát, akinek nincs ideje foglalkozni vele. Illetve egy macskát ne tartson. Ha legalább ketten vannak, nagyon jól el tudják magukat foglalni, bár a lakás picit rumlisabb lesz, a szőnyegek csomókban. De igen muris látvány mikor kergetik egymást, vagy lesből támadnak. Ha sokszor kell egyedül maradniuk otthon, akkor is jobb nekik, ha ketten vannak.
2007. ápr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A játék nagyon fontos,főleg a lakásban tartottaknál!!!Mivel nem lehet kint a szabadban,nem szabad hagyni hogy elkopjanak az ösztönei.Játékegérre sincs szüksége,meg méregdrága távirányítós dolgokra.Ha leülsz a tévé elé,és mondjuk kötögetsz valamit,neki az is játék,hogy az agyadra megy azzal,hogy folyton levadássza a himbálódzó fonalat :D De a macskához JÓÓÓÓ SOK türelem kell,és mindig rá kell érni egy kis játékra.
2009. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy igénylik..:)
2011. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
88%
Szia.Persze hogy igénylik főleg fiatalabb korban. Ezt az oldalt érdemes lenne átolvasnod: [link]
2011. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
90%

Szia!

Igénylik!!

Hogy mennyit játszunk vele?? ez a macskától függ(hogy mennyire fáradékony)

Kezdj el vele játszani és ha már nem akar akkor pl nem hadja magát kergetni vagy nem fut az elrugott játéka után!

2011. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!