Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy macska már szinte...

Ha egy macska már szinte megdöglött, de néha összerándul meg néha vesz levegőt, az milyen betegség vagy méreg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

...

Nem mindegy mar?

2014. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy macska már szinte megdöglött, de néha összerándul, akkor miért nem viszed orvoshoz? Legalábbis feltételezem, hogy a te macskádról van szó...
2014. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Macskahalallal jaro betegseg vagy mereg.
2014. nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek is így szoktak meghalni, csak általában kórházban, mert őket beviszi valaki, ha rosszul vannak. A halálokra nem lehet abból következtetni, hogy valaki haldoklik.
2014. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Milyen ember lehetsz te...annyi lehetne benned,hogy elviszed orvoshoz és megkönnyíted neki az utolsó órákat,de nem..te ide írsz..
2014. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
már meg volt halva amikor vittem volna neki enni csak még rángatózott, nem értettem a dolgot, mert előző este teljesen jól, volt kapott enni,... mondjuk olyan a szomszéduunk, hogy már 2 macskánkat szándékosan kinyirta, ugyhogy már elegem van
2014. nov. 23. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan méreg, pl. patkányra. Vidéken nemm kell ehhez rosszindulatú szomszéd, elég egy gazdálkodó akinél sok a patkány.


Ebben a stádiumban az orvos meg nem sok szärt ér, a cucc már nem a gyomorban van, hanem a véráramban, nem igazán lehet mitkezdeni vele. Arról nem is beszélve, hogy mire kiér, az állat döglött lesz.

2014. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
az anyja szokott neki egert hozni sokszor meg cinegét vagy verebet sokat patkanyt meg nem lattam es nem is mehet at a szomszedba mert 2 nagy kutya van ott az anyjat rendesen megviselte. ahogy el volt dolve en arra kovetkeztetek hogy menet kozben szedult meg es azota ott volt
2014. nov. 24. 16:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mégis átment a szomszédba, a kutyák haraptak rajta egyet(külsérelmi nyom nélkül is képes egy kutya megölni egy cicát), aztán a szomszéd átdobta hozzátok? Kutyaharapás simán okozhat ilyen tüneteket és hirtelen halált, sajnos saját szememmel láttam már ilyesmit.
2014. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem mert bent volt az eresz alatt es oda nem tudja atdobni
2014. nov. 30. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!