Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a 2éves...

Név helye kérdése:

Mit csináljak ha a 2éves macskám (lány) rászokott a Dreamies nevü jutalomfalatra és nem hajlandó megenni mást?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a legdrágább eledeleket is,fe azokat is csak megszagolja és nyávog a falatkáért!fèlek hogy ez hosszútávon nem zesz jót az egészségének!tanácstalan vagyok!

2014. nov. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki. Tedd ki a rendes kajáját, azt hagyd rá. Majd amikor már valóban éhes lesz, akkor hidd el, oda fog menni, és megeszi, esze ágában sincs éhezni.
2014. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért szereti nagyon, mert ez a legjobb kaja, amit kap. Adj neki igazán jó eledelt, legjobb a valódi hús. Én nyersen adtam neki marhahúst. Nincs olyan macska, ami egy jó kis valódi húsnál jobban szeretne ilyen szarokat.
2014. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Marhahússal nem tudom mi a helyzet, de a disznóról tudom, hogy nem szabad nyersen adni neki. (doki mondta). Én nyers húsból csak pulykát vagy csirkét adok neki, ha úgy alakul.
2014. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám is csak azt enne... ha kapna. De nem adok neki mert nem egészséges ha csak azt eszik, csak napi 5 szemet kap. Ha éhes megeszi a normális tápot is. Éhenhalni nem fog, ne aggódj.
2014. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta 20 szemet lehet kb. adni neki abbol. Ha tobbet adsz beteg lesz. Adjál neki normális jó minőségű tápot (Royal Canin, Hills) a dremies helyett meg jutalom gyanánt valami természetes dolgot. Ahogy más is írta, húst. Az enyém szereti pl. a csirkemájat, de van olyan ismerősöm akiknél egy fél szelet csirkemellsonka a jutalomfalat. Leszokik róla, ha nem tartasz otthon es nincs kísértés sem neked sem neki. Vannak amúgy egészségesebb jutalomdalatok, ha a macska nem tudja lekattanni róla, de azok is jutalomként, es nem etkezeskent szolgálnak. Egyebkent ezeknek nem igazan van jo tápanyag tartalmuk, zsirosak es tele vannak ízfokozóval. Nálunk a fűtabletta is bevált, es az jot tesz a gyomrának is.
2014. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ízfokozó van benne, olyan mint az embernek a Mcdonalds. azért szokott rá, mert megkapja ha hisztizik.


egy ragadozó kibírja egy ideig kaja nélkül, nem halnak olyan egyszerűen éhen, szóval ne aggódj. Tudom, nehéz, mert gondoskondál minden kénye-kedvéről, de pont ezért tartassz most itt. A hisztizésre meg ne kapjon jutalmat.

2014. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyers marhahúst szabad a macskának adni, az állatorvosunk mondta amikor beteg volt a cicánk.
2014. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!