Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen fajta macska lehet?

Ez milyen fajta macska lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szépnek tűnik hozzánk szegődött az udvarba de nem tarthatom meg mert kutyám van és a párom sem kultiválja a macskákat.

milyen fajta macs lehet?

hogyan hirdessem meg ha oda jutnék hogy fel rakom netre? mondjuk lehet addig itt sem marad, de adtam neki tejet hátha addig itt el mászkál a kutya mentes részeken :))


köszi a segítséget



2014. nov. 24. 10:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kóbor:)De viccen kívül így látatlanban azt mondom sima házi macska,de ha leírod hogy néz ki talán tud valaki segíteni.
2014. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
hát,egyenlőre nem tudom megmondani,mivel nincs róla kép,olx vagy jófogáson meg tudod hirdetni,de azért mielőtt túladnál rajta,győződj meg róla,nincs -e már gazdája!
2014. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2014. nov. 24. 10:39
 4/22 A kérdező kommentje:
bocsi bocsi lemaradt :D
2014. nov. 24. 10:39
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Szerintem ez egy perzsa cica. Nekem legalábbis ilyen a perzsa macskám csak nem ennyire vágott a szeme és zsemleszínű. Szerintem van gazdija. Tegyél ki plakátokat, hátha valakinek nagyon hiányzik szegény. A másik, hogy ez a fajta abszolút alkalmatlan a szabadban élésre, így ha nem akarod, hogy baja legyen minél előbb egy lakásba juttatod. Szegényke.. remélem meglesz a gazdája.
2014. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nagyon remeg még a meleg tej után is :(:(:(
2014. nov. 24. 10:53
 7/22 A kérdező kommentje:
feladtam egy hirdetést és fel hívok nem sokára egy itteni menhelyet de mondjuk itt annyira ellenszenvesek mindig ha találok egy állatot hogy őket nem szívesen hívnám
2014. nov. 24. 10:54
 8/22 anonim ***** válasza:
Tejet szerintem ne adjál neki, mert hasmenése lesz. Adjál neki vizet meg egy kis főtt húst vagy macskatápot. (kutyatápot ne) Lehet fél, vagy sokkot kapott vagy beteg vagy fázik.. nem vagyok állatorvos, szóval nem tudom, az enyém egyszer elszökött 1-2 napra és amikor hazatalált remegett, félt vagy egy hétig mindentől, de egészségügyi baja nem volt. Valószínűleg benti cica lehet és teljesen kikészül kint a sok ingertől. Egyébként, sok vizet ez a fajta nem zavar.. nyugis, bújós kedves cica, főleg ha már nem pici (és ez nem az). Szerintem vidd be, hátha kicsit megnyugszik.
2014. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

hát ha beviszem a párom tuti megtanítja repülni :( nagyon nem macskás...én sem de ez nagyon szép cica, bántani mondjuk soha nem bántanék macskát, de nem is tartanék.

Simiztük kisfiammal, nagyon bújik tényleg meg nyávog egyfolytában de a kutya meg meg kergeti ha kis jön a kis kertből. Nem maradhat sajnos :(

2014. nov. 24. 11:07
 10/22 anonim ***** válasza:

Én megértem. Vannak akik nem szeretik a cicákat, de ez nem bűn. Én például sosem élnék egy madárral vagy nagy valószínűséggel egy kutyával sem, de ettől még nem leszek jobb vagy rosszabb ember. Mindenesetre remélem ennek a cicának minél előbb találsz egy biztonságos helyet. Az állatmenhelyekben én is nagyot csalódtam, egyszer találtam 2 kismacskát munkába menet, de nem sikerült őket megfogni, mert elszaladtak állandóan. Hetekig etettük őket a kolléganőimmel, és többször felhívtuk a menhelyeseket. A nő állandóan azt hajtogatta, hogy nincs náluk hely, meg hogy én fogjam be és vigyem el orvoshoz. (az egyik láthatóan beteg volt) Szerencsére találtunk a faluban egy bácsit aki végül elvitte őket, de ha a menhelyen múlik ott pusztult volna el mindkettő az út szélén. És akkor még adományozzunk nekik meg mittudomén... persze. Én azt is megértem, hogy nem lehet minden kóbor cicát befogni, de legalább kicsi érdeklődét mutattak volna utána. A másik, hogy egyszer örökbe akartam fogadni egy cicát (mielőtt meglett a mostani) és akkor is pénzt meg mindenfélét (táp) akartak kérni. Én szívesen adtam volna nekik tápot kérés nélkül is, de pénzt azt elvből nem.

Ha van melléképületetek akkor oda esetleg beengedhetnéd éjjelre vagy valami, de remélem minél előbb rendeződik a helyzete.

2014. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!