Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám! Mit tegyek?...

Eltűnt a cicám! Mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés

tavaly volt egy cicém aki 10 hónapos korában eltűnt. azóta se lett meg :(. májusban kaptam még egy cicát akire nagyon vigyáztam. októberben amikor már nagyonn volt befogadtunk egy kisebb cicát az utcáról.anyaként viselkedett vele. tegnap reggel kiengedtük őket sétálni.amikor vissza akartuk hívni őket akkor már csak a kicsi volt meg. és azóta semmi.( mindig kint szokott sétálgatni, ismerte a környéket) Gödöllő, Királytelepné ha valaki lát egy ien cirmos cicát az feltétlenül jelezzen kérem! am szerintetek van még esélye?

[link]

fbid=360196394154563&set=a.180276462146558.1073741829.100004926161505&type=1

( a képen a nagyobbik cica)

és az olx en már kiraktam h eltűnt



2014. nov. 24. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nem sok esély van rá, hogy meglesz. A macska nem szokott napokig elkószálni, főleg úgy, hogy a kicsi hazajött. Valószínűleg elütötte egy autó. De remélem tévedek és megkerül a cicád.
2014. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán meglehet.A mi cicánk 5 nap után jött,mert véletlen bezárták a szomszédok a garázsba.Szomszédokat kéne kérdezni,szólni nekik.
2014. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Plusz vedd fel a kapcsolatot a környékbeli állatvédő szervezetekkel, menhelyekkel, kérd meg őket, hogy hirdessék az oldalukon. A helyi gyepmesteri telepen is érdeklődj. Sok sikert!

2014. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!