Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmérgezték vagy fáj valamilye?

Megmérgezték vagy fáj valamilye?

Figyelt kérdés
Van egy perzsa cicám, akivel inmárom 7. éve vagyok együtt. Világ életében egy olyan macska volt (kinti-benti) aki utálta az idegen embereket rajtam kívül, viszont hozzám olymódon ragaszkodott hogy mindenhova jött velem, aludni, kertészkedni, fürdeni.. Dorombolós bújós cica volt. A páromat már ismeri 2 éve, aki most ideköltözött kettő cicájával. 1 brit lányka, és egy karthauzi ivartalanított fiúcska, összeszokott páros. Az első pár hónapban semmi különös nem volt, az én cicám nagyon összepajtizott az övéivel, nyalakodtak, pusziszkodtak játszottak együtt, de egy ideje mintha kicserélték volna! Fúj, morog , nekimegy a többi macseknak , nem jön már velem sehová, olykor rám is fúj teljesen ok nélkül.. Nagyon sajnálom, hihetetlen jó barátomat vesztettem el vele..

2014. dec. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet féltékeny, nekem is volt egy 6 éves macsekom, jött hozzá egy kicsi, onnantól kezdve az öreg cica haragudott ránk.
2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamije. Bocs.

Szerintem mi ezt itt nem tudjuk megválaszolni. Ugyanannyit törődsz vele? Veled alhat most is?

2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek orvos vizsgálja meg, mert lehet valami fájdalma, sérülése; ha ezeket az orvos kizárta akkor lehet gondolkodni abban, hogy valami történt a lelkiállapotával és hogy ezt hogyan oldjuk meg.


Üdv

Péter

2014. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én bocs :)

Huh. Hát rendben, akkor csak dokihoz kell menni.

2014. dec. 2. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!