Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Porta 21 Feline Finest Kitten...

Porta 21 Feline Finest Kitten macskatáp csak zooplus-on kapható? Ha igen akkor milyen más alternatívát tudnátok ajánlani, ami hasonló minőség és árkategória?

Figyelt kérdés
1,5-2 kilós kiszerelést szeretnék vásárolni, tudom hogy a nagyobb olcsóbb a szuperprémiukokból is, de ez is lassan fogy el, és jelenleg nincs 10 ezer Ft rá. A Porta 21 zoopluson 3000 Ft 2 kiló viszont, ha jól látom nincs személyes átvételi lehetőség. Napközben szinte sosem vagyok otthon, és szállítási költséget sem szeretnék fizetni. Tudnátok alternatívát ajánlani? 3 hónapos kiscicáról van szó, úgyhogy kitten vagy junior kellene. Nem baj ha rendelős, csak Budapesten belül valahol át lehessen venni.

2014. dec. 3. 11:01
 1/2 taurina ***** válasza:
SziaUgyan nekem Porta21 gabonamentesem van, de az árkategóriáját annyiban vitatnám, hogy ebbööl míg a macskámnak 80g a napi ajánlott mennyiség, az ennek megfelelöö Applaws-ból csak 40g. Àrban (1/2kg) így azt hiszem, valahol ugyanott tartanak, tudom, nem pont ez a kérdésed, de miután erre a csomag megérkezése után jöttem rá, azt gondoltam, hasznos lett volna, ha ez az infó korábban szúrja ki a szememet, továbbá egy prémiumtápnak is 7-9% a kilónkénti hamutartalma, ahogy a portáé is (száraztápnál kb 5 alatti lenne az elfogadható), de mivel dupla annyi grammot etetsz, az étellel együtt dupla annyi hamut (Rohasche) is.
2014. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 taurina ***** válasza:

Szia mégegyszer!

Àtnéztem egy pár másik tápot is, a kölyöktápnál a Portából is szinte ugyanaz a napi mennyiség, mint Applaws-ból, vagy pl. RC-bööl, Smillából, Hill's-bööl -így ne haragudj, de az elööbbi gondolatmenetem ebben az esetben nem vitt elöörébb-, a Happy Catet láttam még, amibööl kicsit kevesebb kell és az ára sem rázós, ha esetleg van Fressnapf a közeledben, ott lehet kapni.


Ami egyébként a problémádat illeti, hogy drága a prémiumtáp kicsi kiszerelésben: mivel meg van veszve a macskám a Royal Caninért, mikor egyszer majdnem elveszett, megfogadtam, hogy Royal Canint is fog kapni a gabonamentes mellé, de én is drágállom (és az összetételével csak a macska miatt kötök kompromisszumot), mi úgy oldottuk meg, hogy a szomszéd lányokkal (2 cicájuk van) és az egyikük barátjával (egy Main Coon mici)-négyen rendelünk egyszerre 10 kg-t és felosztjuk árban és mennyiségben is, így mindenki jól jár és a macska is azt kapja, ami valamilyen okból szerintünk a legjobb neki (a többiek élnek-halnak a RC-ért, csak nekem a vesszööparipám, hogy egyenek hússal húst is, de mint mondtam, a boldog RC-függöö cicám és a 3 másik makkegészséges gyönyörüü cica meggyöözött), nem beszélve arról, hogy házhoz jön a táp. Ha Te barátokkal, vagy közelebb lakó macskásokkal nem tudod megoldani személyesen, szerintem rengeteg fórum van Magyarországon, ahol összehozhatsz egy "cicatáp-csapatot" úgy, hogy oda rendelitek, ahol mindenkinek a legoptimálisabb értemenni.

2014. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!