Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyszeru hazi macskat lehet...

Egyszeru hazi macskat lehet lakasban tartani? Ivartalanitva lessz.

Figyelt kérdés
Vagy csak fajtiszta szoba cicat ?
2014. dec. 3. 19:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Kis cica meg ,bent van egyenlore ,mert meg nem tud egyedul enni.Ugy hoznam lakasba egy-ket het mulva.
2014. dec. 3. 19:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól elvan. Amikor érdeklődni kezd a külvilág fele egy kicsit résen kell lenni. Pár hónap alatt elfelejti, hogy ki is lehetne menni
2014. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, nekem is van hat, csak bentiek.
2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem panelban van házi macskám. Még a lépcsőházba sem akar kimenni szerencsére. Nálunk van háló az erkélyen, nehogy kiessen és nagyon elégedett vele. Oda nagyon szeret menni levegőzni meg napozni, de az ajtón még sose akart kimenni, pedig mindig jön elénk mikor hazaérünk, de eszébe sincs kimenni az ajtón.
2014. dec. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naná :)

Nekünk is bent él a macsek, ráadásul mielőtt elhoztam kizárólag kinti macska volt. Gyorsan megszokják a jót :) Amit be kell szerezni: etető, itató tál, alom tálca, alom, kaparófa, fekhely, 1-2 játék, macska hordozó sem árt (ha levehető ajtajú, akkor a fekhelye is lehet), esetleg dobozok.

2014. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nekünk is van. Másodikon lakunk. A kedvenc helye a lányom emeletes ágyának a felső szintje, reggel oda felül és "kéri", hogy húzzam fel a redőnyt. Egész nap ott van, hol alszik, hol nézelődik.

Nálunk nem kellett fekhely. Ott alszik, ahol éppen kedve van :)

Ja, és nála jobb ébresztőórát nem is tudnék elképzelni :)

Hat órakor hangos dorombolással jön, és addig gyúr, amíg fel nem ébredek és meg nem simizem a kis buksiját :)

2014. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem három élvezi a második emeleten az életet.
2014. dec. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a válaszokat.

már itthon van :) voros cicalány lett :)

2014. dec. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!