Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kisebbik "macskánk" űzi a...

Kisebbik "macskánk" űzi a nagyobbikat!?

Figyelt kérdés

2 éve hozzánk csapódott egy kis macska , ami sajnálat miatt lett megtűrve .Beteg volt megfázott , ezért a telet ő is bent tölthette a régi macskánkal .Mamám a gazdájuk de ő nem simogatja őket , így eléggé el vannak szokva tőle , de én a nagyobbikat szeretem simogatni és játszani vele .

Már régóta észrevettem hogy a kis macska űzi szabályszerűen a nagyot ,ami abba jelenik meg hogy elkezd felé futni és elkergeti(a nagy eléggé félős) .

Én úgy érzem ez nincs rendjén , hogy idepofátlankodott , és egy másik macska életét tönkre teszi ....

Mit tegyek?

Semmiféle pozitívat nem érzek a kicsi felé , csak undort mert felháborítónak tartom h ennyire agresszívan lép fel a régi már családtagként kezelt macskával ....!



2014. dec. 4. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kicsivel is bánj szeretettel. Hiszen már 2 éve nálatok van.
2014. dec. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Idepofátlankodott ... és azóta csak teher ... Azért ne keljen már elviselni mert nem lehet elkergetni ... Elég 1 macska nem kell több ...És ráadásul szemtelen !
2014. dec. 4. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ha szereted a nagyobb macskát akkor miért nem szereted a kisebbet?? Érthetetlen számomra. A kisebb valószínűleg csak játszani akar a másikkal, ezért futkos felé, nem aggresszív, mert akkor morogna, fújna rá, stb. És nem érti azt sem hogy annak a cicának mi baja vele, meg nyilván érzi hogy nem szeretitek... szegény macska. Tegyél fel egy hirdetést minden hirdetős oldalon, hátha találsz neki egy rendes, kedves gazdit, ahol szeretik is majd.
2014. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, neked van nagyobb testvéred, akit szeretnek, téged pedig megtűrnek......Undorító a beírásod. Ha 2 éve nálatok van, azóta senki nem próbált szeretettel fordulni felé? Ő csak a másik társaságát keresi, játszani szeretne, kapcsolatot teremteni egy másik élőlénnyel, ha már ti utáljátok. Add oda olyannak, aki szeretné, törődne vele. És ismétlem az elejét: éld át a cica sorsát, veled se törődjön senki.
2014. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A macskák ezt másképp látják, nekik fontos a hierarchia, nálunk biztosan több macskának is van hely, ahol egyiknek kikerül ott a másiknak is jut. Alapból a macskasimogatás terápiaként is működik, kérlek, ne vedd sértésnek, de jót tenne neked is a simogatás. Kár ilyen rossz érzéseket táplálnod egy életerős, kedves macskával szemben. Ők csak macskák, ti pedig a gazdik. Máskor ne fogadd be, ha nem kell, keres jobb helyet magának.
2014. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!