Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit adjak nekik karácsonyra?

Mit adjak nekik karácsonyra?

Figyelt kérdés
Van két aranyos cicám és nem tudom mit adjak nekik karácsonyra. Valami házilag elkészíthető kreatív dologra gondolok. Előre is köszi! ♡:)

2014. dec. 8. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pitbullt
2014. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Valójában a macskáknak nincs se hétvége, se karácsony. De mindegy.

Egyszer láttam TV-ben, egy WC gurigákból (a használt, barna részűre gondolok éppen) összeragasztott háromszögöt, ami egy tekercs közepébe egy kevés jutalom falatot adtak. Állítólag ez olyan a macskáknak mint nekünk a logikai feladat.

Ha szeretsz sütni, akkor ajánlom a házi készítésű "macska kekszet" -az interneten biztosan találsz.

Remélem tudtam segíteni, megy a zöld kéz? :)

2014. dec. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösziiiii!!!! Azért még várom a válaszokat
2014. dec. 8. 18:29
 4/6 anonim válasza:
Naaagyon szeretik a macskáink a zsinegre kötött plüss pókot. A kis egérméretű játék és a zsineg hossza kb. 50 cm, ezt fentről lógatom, vagy húzom a szőnyegen, szaladnak, megfogják az első lábukkal és a hátsólábukkal megrugódják. Ez mindig jó játék és akár napi 5 percre is jó. Van hogy ledobom a szőnyegre és maguktól is húzogatják, akkor egyik felkapja a szájában és elvinné, de a másik a zsinegre lép és megállítja. Jó móka.
2014. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 taurina ***** válasza:
mi nem karácsonyozunk magunk sem, de a kényeztetés mindennapos. Most épp macskagyökér (jó büdi, használatonkívüli idööszakra tedd süteményes fémdobozba)-párnácskákat varrtam a cicumnak, meg a két szomszéd kandúrnak is. ìmádják, cincálják, bújnak hozzá, ezerrel... a teászacsit a lánykám szétcincálta az ágyon, szétszórta és olyan extázissal hempergett benne, mint aki naaaagyon beszívott:))) de vigyázz, a teafüü sokáig elég, én vékony vattába teszek néhány szemet és 2-3ilyennel töltöm a párnácskát, különben olyan intezív lesz, hogy napok múlva is keresed, hova csinált a macska, de így csak öö érzi, Te nem, szóval békés és óriási öröm...
2014. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bármi elkészíthető házilag. Mondjuk kaparófa: [link]

Macskamászókásított létra: [link]

És hasonló jóságok: [link]


Vagy fekhelyek: [link]

[link]

[link]

2014. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!