Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám ma este háromszor is...

A cicám ma este háromszor is hányt, a megevett eledelek darabjai voltak benne egészben! Oltott, féregtelenített cica, csak a lakásban tartjuk! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Ilyen az én cicámmal is történt, sokat evett, és gyorsan, ezért kihányta és egész darabokba.Szerintem ez lehet a baj vele is.
2008. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is lakásban tartott cica és sűrűn előfordul havonta 1-2-szer. Szerintem ilyenkor vagy mohón eszik és nem tudja hirtelen befogadni a pocakja a dolgokat, vagy pedig szőrlabda van a pocijába ami a mosakodásalkalmával kerül a be és ott össze áll, és nem tud megemészteni ezért kihányja.Én szoktam venni neki szőroldó pasztát a az állateledel boltban vagy az állatpatikában is lehet kapni vagy pedig a Whiskasnak van szőroldó falatkája.De ha nem múlik el a hányás akkor lehet hogy jobb megmutatni egy dokinak a cicát.
2008. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A mi cicánk is 1szer 2szer hányt és nagyon lefogyott 3 nap alatt vidd gyorsan orvoshoz!3 nap alatt minden csontja távolról látszott!A doki is azt mondta h még időben hoztuk!
2008. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokat evett vagy érzékeny volt a gyomra a kajára esetleg adtatok neki tehénytejet.Az én mackám a tehéntejtől hányt egyszer azóta nem is adok neki
2008. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha hetente egyszer hány a szőrlabdák miatt, az természetes, talán most sokat evett. Lakásban tartott cicának érdemes olyan tápot is adni, segíti a szőrgolyók távozását, vagy lehet kapni ehhez jó drágán pasztákat, amit meg kell etetni vele, esetleg cicafüvet érdemes rágatni vele, ha szereti, csak javaslom átrakni a magokat még az elején virágföldbe, mert a faforgácsbe néha belerohadnak a csírák. Figyeld, hogy hány-e a továbbiakban, és milyen sűrűn. Napi többszöri hányás, bélelzároódásra is utalhat, nézd meg, hogy nem lázas-e, ha nedves és hideg az orra, akkor oké, mert a betegségektől is hányhat. Az én cicám most kezd kiheverni nagyon lassan egy zuhanás utáni elhúzódó sokkot, neki lehet, hogy agyrázkódása volt, és azért hányt, illetve utána meg epét hányt, mert egy hétig semmit nem evett.
2008. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszokat! Többféle olyan száraz eledele is van,ami szőroldó,pasztája és füve is van!

Szerencsére már másnap nem hányt,úgyhogy megnyugodtam!

Köszi mégegszer mindenkinek!

2008. aug. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!