Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves forumozok. Cica tenyész...

Kedves forumozok. Cica tenyésztők! Valaki hallott már rosa poroschenko rol? Savannah tenyésztő állítólag a hölgy.

Figyelt kérdés
A fajta utan néztem egy pár külföldi kennelben igy az árakkal nagyon is tisztában vagyok. A hölgy a töredékéért kínál ilyen cicát. Aggaszt és nem igazán tudok hinni neki. Kérem aki hallott róla valamit irja le a véleményét. Szeretnék egy ilyen cicát vásárolni. Köszönöm.

2014. dec. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

rosa.poroschenko@gmail.com <- ez?

Google forditos hirdetese van "magyarul" szoval nigeriai level szintu.

Ugy ertem, kamu.

Legalabbis, amit egy gyors google-fu-val talatam rola, az aprohirdetes.com-rol.


az ottani kepek a nikital.com-rol vannak asszem.

2014. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen valahogy ugy.

magyarul ir.szerintem is fordító segitsegevel.

facebook elerhetosege nincs probaltam rakeresni en is.

csak hirdeteseket talaltam rola :-(

gondoltam esetleg valakinek van pozitiv tapasztalata..

2014. dec. 15. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Erre van az a jó közmondás is: olcsó húsnak híg a leve. Valószínűleg semmit nem fogsz kapni a pénzedért.

Ha fajtatiszta macskát akarsz, akkor tenyésztőtől vegyél, tk-vel, vagy nézz szét hátha van fajtamentés. 15-20 évre veszed a macsekot.

Ha sony tv-t akarsz, akkor se a garázsból veszel egy sanyo-t, pedig az olcsóbb...

2014. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen tudom a torzskonyv fontossagat.

kutyakkal foglalkozom.

igazad lehet kivarom a soromat inkabb.

2014. dec. 16. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!