Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyukám a macska lábára...

Anyukám a macska lábára csukta az ajtót, egyrészt hogyhogy nem üvöltött fel, másrészt mivel egy percnél tovább volt úgy, kb negyed óráig, lehet e valami baja?

Figyelt kérdés
És ha igen maradandó?

2014. dec. 15. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a sokkhatástól

és igen, akár le is rohadhat a helyéről, ha nem jutott elegendő vér a végtagjába, sőt a macska is belepusztulhat, ha olyan súlyos a sérülés

2014. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fogd meg neki finoman és tapogasd végig.

Ha nagyon fáj neki akkor nem fogja hagyni.

Nézd meg rá tud-e állni, sántít-e?


Hogy csukta oda egy ennyi időre ezt nem értem...becsukta az ajtót és oda volt szorulva a lába az ajtó meg a félfa közé? Eléggé elállhat akkor az az ajtó különben kilapította volna a tappancsát...

2014. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Anyukád lehet, hogy csak nem látta a macskát ezért nem üvöltött fel, és volt úgy egy ideig.


Lehet-e baja?

-Az ajtónak semmiképp

2014. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy történt hogy a terepjáró tetejéén állt és amikor anya lecsukta az ajtó felső része csukta rá,a tetejénél....
2014. dec. 15. 22:26
 5/17 A kérdező kommentje:
És igen sántít....
2014. dec. 15. 22:26
 6/17 A kérdező kommentje:
3-as komoly választ kérek,légyszíves,szeretem ezt a macskát,és nem szeretném hogy valami baja legyen....
2014. dec. 15. 22:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb ha elvinnéd holnap egy állatorvoshoz mert innen gép mögül nem tudunk szakérteni.

Az orvos megtapogatja a lábát de talán csinál egy röntgent és kap egy kötést max.

Megfelelő ellátással meggyógyul nem lesz baja de ne hagyd szenvedni szegényt.

2014. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem is hagyom..... :)
2014. dec. 15. 23:19
 9/17 taurina ***** válasza:
Hogy van a cicád?Mit mondott a doki?
2014. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

(3-as vagyok) Bocsi

Amúgy a macskák iszonyat sokat kibírnak, tapasztalat sok macskánk van/volt, de olyat, hogy bármi bajuk lett volna egy ajtótól még nem láttam. Maximum itt faluhelyen az autó az ami veszélyezteti őket, még a kutyaharapásokat is elég jól viselik, ha netán megesik (persze azért le kell azt is kezelni).

2014. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!