Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyukám a macska lábára...

Anyukám a macska lábára csukta az ajtót, egyrészt hogyhogy nem üvöltött fel, másrészt mivel egy percnél tovább volt úgy, kb negyed óráig, lehet e valami baja?

Figyelt kérdés
És ha igen maradandó?

2014. dec. 15. 22:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Anyám még nem hívott állatorvost, amugy lógott a melső lábánál lefelé, kb másfél óráig, hát nagyon felvan dagadva megnyomtam csak harapott de nem nyavogott fel nem tudom hogy az jó e vagy rossz e, azota csak fekszik az ágyban és kisem mozdult.....
2014. dec. 17. 01:07
 12/17 taurina ***** válasza:
Ez az egész semmiképpen nem jó, lehet, hogy túlélte, meg eddig kibírta, de Te is senvednél lógó, feldagadt lábbal, öö meg nem tudja elmondani, mennyire fáj neki... és minél tovább vártok, annál rosszabb lesz a következmény...
2014. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért nem vagytok képesek elvinni az orvoshoz azt a szerencsétlent? Meddig fog még szenvedni?

És ha eltört neki és rosszul forr össze?

Nem is értem miért tart állatot az ilyen!

Sajnálom szegény cicát. Adjátok inkább oda valakinek, aki felelősséggel képes gondozni.

Azt orvost nem hívni kell hanem felpakolni a macskát és elvinni hozzá!

Ha egy macska csak gunnyaszt a helyén és nem mozdul ott már komoly bajok vannak.

Ha anyuka terepjáróval szaladgál akkor a macskát is könnyebb lesz elvinni.

2014. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mert nem én vagyok a házigazda,egyébként meg nem elvinni kéne,hanem orvost hívni hozzá,anyámat megállás nélkül piszkálom vele.....
2014. dec. 17. 14:44
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni de az állatorvos ritkán megy házhoz az állatot bizony el kell vinni mert az orvos ott tudja megvizsgálni a rendelőben sőt lehet, hogy meg is kell röntgenezni.

Amíg ti piszkálódtok addig a cica szenved. De ha anyukádnak is fontos a cica mennyiből tartana neki felhívnia vagy pl. te is felhívhatnád vagy elvihetnéd....

2014. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igaz,mert volt nálunk régebben állatorvos....
2014. dec. 17. 19:12
 17/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy volt nálatok, de mivel nincs röntgenszeme, ezért nem tudna segíteni szerencsétlen macskán
2014. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!