Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyes az, ha a döntően a...

Helyes az, ha a döntően a lakásban tartózkodó 6 azaz hat macska helyett én fogom meg az egeret a lakásban egérfogóval?

Figyelt kérdés
Mentségükre szolgáljon, hogy - ha már megfogtam - megeszik, legalább azt nem hagyják rám.

2014. dec. 18. 19:17
 1/6 anonim válasza:

Termeszetesen

Viccet felre teve nekem 4 van es ugyanez a helyzet. Ne adj neik adni 1 napig hidd el akkor majd megfogjak az egeret

2014. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Hát mivel a macska nem fér be az egérlyukakba nem csodálom ha nem fogják meg.

Megetetni mondjuk nem kéne az egeret a macskával... lehet az egér fertőző/beteg/mérgezett is.

2014. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat, te vagy a fonok, neked kell eldontened, hogy az eger most koma, vagy lakoma. :P

Amugy, helyes, vagy sem, igazabol orulnod kellene. Mert ha hat macska nekiall megfogni egy egeret, akkor borul minden, meg a ruhasszekreny is.

2014. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túl jó dolog, ha megeszik. Az egér ehetett előtte mérget, ami benne van a szervezetében.Gyerekkoromban halt így meg benti cicám.:(
2014. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem helyes.Tartsál egerésző macskát ! Nem mindegyik fogja meg az egeret !

Hónapok óta hirdetek egerésző macskát és senki sem akarja elvinni. Csak az ivartalanított szobamacskák keresettek....

2014. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval az a helyzet, hogy ezek tanyasi macskák, és tanyasi egerek. A közös ősük még mókust is fogott nekik, tudták is, hogy mire való. Az egereket itt én mérgezhetném, de nem teszem, ezért nem aggódok a cicuskák egészsége miatt. :-)
2014. dec. 20. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!