Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan taníthatom meg a...

Hogyan taníthatom meg a kertimacskát, hogy nem maszhat a babakocsiba?

Figyelt kérdés

A kisbabám nagyon jól alszik a levegőn, de sajnos a cica rájött hogy milyen király hely a babakocsi ,és amint nem figyelek már ugrik is bele.

Próbáltam letakarni, kiabáltam, stb , de amint meglátja , már indul is felé.


2014. dec. 20. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
minden reggel a kajája mellé rakj 2 szem xanaxot
2014. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem sehogy :( Csak úgy tudod megakadályozni, ha ott vagy te is, és el tudod zavarni. Megpróbálhatod esetleg vízzel lespriccelni, vagy valami hanggal megijeszteni (pl. lufit kidurrantani, mikor be akar ugrani, bár attól jó eséllyel szegény baba is megijed).
2014. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Oda kell sózni egy jó erőset. Előbb-utóbb megtanulja, hogy nem mászunk a babakocsira.
2014. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én mindig kint ültem a babakocsi mellett, ha a kisbabám kint aludt. Esetleg arra az időre zárd be valahova, ha csak egy cica van, akkor megoldható, nálunk 12 van, de ők bejöhetnek a házba melegedni. Arra nem gondoltál, hogy fázik a szegény pára és a babakocsiban végre jó meleg helyet talál? Szerintem te is oda mennél a helyében, ha kinti macska lennél.
2014. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!