Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha hozzáérek a macskámhoz...

Ha hozzáérek a macskámhoz mindenhol fáj neki, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Nem azért fáj neki bármilyen is mert verik vagy valami mert seb az nincs rajta, csak egy kettő de az meg másik macskától van.

Már 5 éves macska szóval még annyira nem is öreg.

Ha megakarjuk simogatni akkor morog meg van amikor már fúj is.

Ma adtunk neki egy fél pohár tejet és benyelte mindet.

Olvastam olyan hogy lehet hogy azért fáj neki mert kálcium hiánya lehet?!


2014. dec. 20. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem úgy derítheted ki legegyszerűbben, ha elviszed orvoshoz.
2014. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan van etetve, főleg hússal vagy jó minőségű táppal, nem hinném, hogy kalcium hiánya lenne. Tejet amúgy nem kell neki adni. Honnét gondolod, hogy mindene fáj? Az, hogy morog vagy fúj, az nem biztos, hogy azt jelenti, hogy fáj neki.

Egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz: ha a macska eddigi viselkedése megváltozott, és láthatóan nincs rendben valami, vigyétek el állatorvoshoz, mert nekünk így látatlanban és laikusként fogalmunk sincs.

2014. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán verekedett és gennyes tályog alakult ki a sebén, az nagyon szokott fájni nekik. Állatorvos biztosabbat tudna mondani. A tejet azért nyelte be, mert szomjas volt.
2014. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!