Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legjobb bolhaírtó macskákra?

Legjobb bolhaírtó macskákra?

Figyelt kérdés
Eddig cseppentőset vettünk rájuk, ami nagyon jó volt (Frontline) hatott is, de az ára kicsit borsos . Jelenleg az ünnepek végett erre nincs keretünk, de a cicákra kellene valami hatásos, de olcsó bolhaírtó.

2014. dec. 21. 00:31
 1/3 anonim válasza:
Ami olcsóbb lewz az silányabb hatású. Én használtam sampont, de az is csak rövid ideig jó. A nyakörv se 100%, pláne az nem is kényelmes nekik. Hosszútávon és minőségben csak a Frontline a legjobb, ezért is a legdrágább.
2014. dec. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki számomra, hogy valami olyan ötletet remélsz, ami nem cseppentős szer, nyakörv stb., hanem valami teljesen más és olcsó módszer; vagy ilyen szerre gondoltál, csak ami olcsóbb, mint a Frontline, de hatásos.

Ez utóbbira tudok javaslatot írni, és elnézést kérek, ha válaszom haszontalan számodra.

Mi, már elég régóta a Bayer készítményét, az Advantage Spot On-t használjuk. 2 féle űrtartalmú van, 4 kg-os macskasúly a határ. A miénk eleve ez alatt van, de húgomék igen csak nagy tömegű macskájánál is a kisebbet használják. Mindkét cica kijárós, de remekül hat.

Tapasztalatom szerint előszeretettel árusítják a több darabosat (leginkább a 4-est), ami azért egyszerre nagyobb kiadás. Nehezen, de találtunk olyan állatpatikát, ahol kérésünkre rendeltek 1 darabosat, aztán elmondta a hölgy, hogy nem is számított rá, mennyivel kelendőbb, úgyhogy hamarosan nem kellett előre szólnunk, hogy szükség lesz rá, mert folyamatosan van nála. Ebből arra következtetek, hogy másoknál is hat.

Frontline-t sosem használtunk, árát interneten néztem. Ahhoz képest tudtam hasonlítani a Bayer-es árat.

2014. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány cica van? Nálunk 12 plusz 5 szomszéd cica. Úgy csináljuk, hogy veszünk 3 ampulla nagytestű kutyára való Advocatet vagy Frontlinet és igazságosan elosztjuk rajtuk. Fecskendőbe felszívom, így könnyű pontosan adagolni és lényegesen olcsóbb, mintha egyenként venném meg. Tökéletesen hatásos, állatorvos javasolta ezt a módszert.
2014. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!