Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rántott halatt (nem filézet)...

Rántott halatt (nem filézet) kaphat a macska?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 08:03
 1/7 anonim válasza:
73%

Nem.

semmilyen szálkás vagy szilánkosan törő dolgot ne adj neki

2014. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak ha szétnyomkodod és kiszeded belőle a szálkákat.
2014. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem hal bele ha kap nyugi.:) Erre fele élő halat lökünk oda,ahogy van és nem kezdi el kiszálkázni. (Falusi vagyok:D )
2014. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is arra gondoltam hogy asimán kifogott halatt is oda szokták adni a macskának és böven elvan vele

nem hal bele

és nem filézi ki magának:)

2014. dec. 29. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Az én 8 éves kinti macskám imádja a frissen fogott halat. Megtanulta, hogyan kell enni, és nagyon szereti. Szóval én nem szálkázom ki neki, mert felesleges. Az életrevaló macska megeszi, és nem lesz baja tőle. De a szobában tartott kényes fajmacskának nem adnám oda, bár szerintem (amilyen finnyásak azok), meg sem enné.
2014. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én nem kockáztatnám meg.
2014. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

A macska magától a természetben csak olyan kis halat tud megfogni, amelynek a szálkái nem veszélyesek rá.

Nagyobb halak amiket az ember ad neki, tartalmazhatnak rá veszélyes szálkát.

Embernél is gondot okozhat a halszálka, a macskánál meg jobban, mert mohóbban eszik mint az ember, ezért jobb kiszedni neki.

2014. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!