Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem képes nyávogni a...

Miért nem képes nyávogni a macska emberek előtt?

Figyelt kérdés
Szimplán mikor nyávogna, csak a száját nyitja ki nagyra, esetleg nyekeg, néha még annyit sem, és nagyon ritkán nyávog. Mikor épp bagzik, akkor van hangja, de más esetben még akkor sem nyávog, maximum nagyon halkan, ha kiakar menni, vagy enni kér. Nem ütjük-vágjuk. Más is tapasztalt ilyet?
2015. jan. 4. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja, hogy hallasserultek vagytok :) (Marmint, hozza kepest.) Nekem is volt ilyen macskam, szep turelmesen megvartam, amig hajlando volt keresni olyan hangmagassagot, amit en is hallok, es akkor reagaltam ra. :)

Elegge gyorsan megtanulta, hogy "a sukettel kiabalni kell" ^^

2015. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, csak ha nem engedjük ki 2 percen belül, amikor kéri, nyugodtan odapisál az ajtóba, majd visszamegy aludni... :D
2015. jan. 4. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ritkán nyávog, és nincsenek bemelegedve a hangszálai :)) az enyémek is csak nyekegnek, aztán mikor már eleget könyörögtem nekik, az 5-6. próbálkozás már egészen nyávogásnak tűnik :)
2015. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!