Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák kötődnek a gazdáikhoz?

A macskák kötődnek a gazdáikhoz?

Figyelt kérdés

A környékröl hozzánk csavargott egy macska (szerintem van gazdája, mert ápolt) és mi adtunk neki egy kis kaját, a lányok sokat kényeztették, csináltak neki helyet és adtunk neki macskakaját is és nem akar elmenni.

Itt alszik és itt tölti a napot is, pedig nem is vagyunk itthon.


Ez ilyenkor elszokik a gazdáitól? Vagy mi az álláspontja? Egyáltalán visszaszokna a gatdáihoz? Vagy egyáltalán viaszamenne a gazdáihoz?


2015. jan. 5. 17:52
 1/5 dittis válasza:
minden cica más szerintem!Nekünk az első cicánk nagyon ragaszkodo volt bár biztos hogy etették máshol is mert itthon már nem igazán volt éhes de mindig vissza jött !ő sajnos már nincs köztünk!a másik cicánk bár nagyon ragaszkodo volt és mindent megkapott itthon ő lelépett a szomszédba azota is ott él!talán ott többet foglalkoztak vele,vagy nem tudom!ő már nem akar és nem is tudom hazahozni onnan!szerintem a csavargótok maradni fog
2015. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ryuuzaki ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

Ha végképp nem akar menni, valszleg

jobban érzi magát nálatok, mint "otthon".

Rakjatok ki néhány talált cicás plakátot,

ha nem jelentkezik érte senki sem, gratula az új macshoz!

2015. jan. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valószínűleg ti többet törődtök vele mint az esetleges gazdái. A macska általában kötődik a gazdájához ha az foglalkozik vele. Lehet hogy csak etették.
2015. jan. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bézbózütő1000 válasza:
Igen kötődik, a miénk például annyira kötődik hozzánk hogy MINDIG eljön velünk sétálni és addig nyávog amíg haza nem érünk.
2015. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat!
2015. jan. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!