Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hagyjam a...

68manka kérdése:

Mit csináljak hagyjam a cicákat? Így játszanak a cicák?

Figyelt kérdés
Jobbára kutyáim voltak a macskákhoz kevésbé értek. Örökbe fogadtam egy most 15 hetes nőstény cicát, hogy ne unatkozzon míg nem vagyunk itthon hoztam egy 8 hetes szintén nőstény cicát mellé. Aztán rá kellett jönnöm, hogy nem két kölyökkutyám van akik örülnek egymásnak hanem két harcos cicám. Most egy hét elteltével odáig jutottunk, hogy egy tálból esznek bármelyik alomtálat használják és persze nem fújtatnak egymásra. Viszont a kicsi folyton incselkedik a naggyal aki szintén szeretne vele játszani de néha nagyon bedurvul, olyankor a kicsinek harapja a nyakát vagy ahol eléri, a kicsi "visítozik" én szétválasztom őket aztán a kicsi újra megy a naggyal játszani. Ha nem vagyok a szobában nem merem őket magukra hagyni ezért a kicsit bezárom a cicahordozóba.
2015. jan. 5. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom vannak macskáink és ők bizony így játszanak egymással.
2015. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vadonban így tanulták meg a vadászatot, egymáson, a testvéreiken. Nem fogják valóban bántani egymást, nyugi, megszámlálhatatlan kölyökmacskám volt 15 év alatt, sosem ölték meg a másikat. Mivel együtt nőnek fel, nagyjából testvéreknek tekintik egymást (még ha nincs is vérségi kötelék). Ez egyfajta "játék."

Ui: hím kölykök durvábban játszanak.

2015. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!