Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Darling macska elederröl mi a...

Darling macska elederröl mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A Darling macskaeledelről nem tudok véleményt mondani, de vigyáztunk egy haspók kutyára, aki MINDENT (még ágakat, cigicsikkeket is) megevett, kivéve a Darling kutyaeledelt, amit a gazdija adott vele. Nekem nem tűnt jó tápnak.
2015. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan rossz mint a kitekat,friskies,whiskas vagy egyéb bolti gazdaságos tápok. ÖSszetételébe 5% hústartalom van csak ami nem tiszta hús hanem vágóhídi végtermék, többi csak gabona és ízfokozó, és mivel a macska ragadozó egészségileg tönkreteszik az ilyen tápok. Persze rácuppanak az ízfokozó miatt gazdi meg örül mert reklámba is ilyet eszik a cuki cicus.

Ha tápot választasz akkor érdemes weboldalakról rendelni mivel sokkal olcsóbban jössz ki mintha pl bemész fressnapfbe ahol már rárakták a hasznot, és mindig figyeld az összetételt ez a legfontosabb. Ha megengedheted magadnak legjobb összetételű tápok az acana és az orijen, olcsóbbak közül brit tápok is jók illetve eukanuba,josera, applaws pl.

Én petissimo.hu weboldalról szoktam rendelni,nézz körül alaposan.

2015. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
átlagos, kommersz.
2015. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, mint azt már előttem is írták, a száraz tápok hústartalma szinte semmi, csak ízfokozó meg gabona.

A macska meg ugye ragadozó, nem baromfi.

A konzervek szintén tele vannak ízfokozóval, meg tartósító szerekkel...

Szóval, ha hosszú és egészséges életet szeretnél a macskádnak, ilyen sz@rokat nem adsz neki.

2015. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 id. Géber Péter ***** válasza:
Még nem kóstoltam... (:)))
2015. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!