Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem viccesek/röheje...

Csak szerintem viccesek/röhejesek a macskák?

Figyelt kérdés

Nem rossz értelemben értem... Nekem is van kettő de nem tudom olyan aranyosak hogy az már fáj, de minden macska, nem tudom miért de tiszta viccesnek találom őket, a fejüket meg a nézésüket meg a viselkedésüket meg minden, már ha csak eszembe jutnak a nevetés kerülget, ha meg meglátom őket akkor a röhögés... :D


Csak én vagyok ezzel így?



2015. jan. 9. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagymacskák (gepárd, párduc, oroszlán stb.) is bohócok a maguk módján. Főleg fiatalon. Persze, ha egy oroszlán futva közeledik feléd az nem annyira vicces, de még az öreg, heverészők is tudnak viccesen viselkedni.
2015. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

A macskák szeretnek örömet okozni az embereknek például azzal hogy szórakoztatják őket.

[link]

[link]

[link]

2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fél éve vagyok boldog macskatulajdonos. Igen, annyira idióta tud lenni. mondtam már neki, hogy van ahol istenként tisztelik, neki elvileg okosnak kéne lennie, ehhez képest szedje össze magát.

Imádom, mikor koncentrál és kitágulnak a pupillái, az egész szeme fekete olyankor. Mikor "támad", előtte megrázza a fenekét, az iszonyú vicces. Van, hogy elvét valami ugrást vagy nem figyel és akkor koppan egyet, hát szemét vagyok, ki szoktam röhögni.

2015. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden nap többször is megnevettetnek engem is. Mindegyikőjüknek van kis debil szokása, amin minden áldott nap képes vagyok röhögni, és vannak hülyeségeik, amikkel nagyon jól el tudnak szórakozni, szórakoztatják magukat és engem is. :)

Ez mellett a röhejes alvás pózok, a koncentrálás, a kajáért kuncsorgás...

És ezt még megfűszerezi a kutyusom sok hülyesége... Már ezekért a vicces pillanatokért megéri állatot tartani :)

2015. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

éjjel nehéz aludni a pici hiperaktív,

de én a világ minden pihenését is eladnám a cicákért

2015. jan. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!