Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy területen uralkodó...

Ha egy területen uralkodó "alfahím" kandúr eltűnik, mi történik ki lép a helyébe?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosi környezet, van egy kinti kandúr cicánk, most is csúnya sebekkel láttuk viszont mert harcolhat a cicahölgyekért és gondolom ellátják a baját erősebb kandúrok. csak érdeklődés szintjén kérdezem,nagy állatvédők nehogy nekem ugorjanak, hogy alakul ez ha valamiért eltűnne a legerősebb, mert baleset érné vagy bármi, nem is tudom milyen területet járnak be a cicák, szóval utána mitől függ hogy ki veszi át a helyét úgymond?
2015. jan. 9. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Az ifjabbak lebunyózzák, hogy ki legyen a "góré".
2015. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha ivartalanítanád, akkor nem harcolna a hölgyekért, és nem jönne haza csúnya sebekkel. Vagy haza sem ér, mert elüti egy autó....Mindig van erősebb, ezt általában verekedéssel döntik el. Kell ez a cicádnak?
2015. jan. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egy naaagy fan válasza:
Ugyanez volt az enyémmel is, de azóta született még egy kandúr. Ő lett a "góré" és az én macskámmal együtt dolgoznak! :)
2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!