Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés
10 éves kandúr. Amilyen éhenkórász, nem akar enni, az egész napot átalussza. Kiment levegőzni szerintem néha-néha, de ennyi. Szerintem már fogyott is. Most adtam neki egy kis füvet, abból evett. Ha kiviszem inni, akkor iszik szerencsére, elég sokat, de nem túl gyakran. Most kedvtelenül fekszik a fürdőben olyan helyen ahol nem szokott, a padlón a kádkilépőn,mereven, hason. Ha felébresztettem mondjuk dorombolt nekem, mellettem, de csak aludt tegnap is egész nap. Most mintha rosszabbul nézne ki, alig nyitja ki a szemét ha szólsz is neki. Eddig váladékozott a szeme is, azt kamillás vattával letöröltem neki. Január elsején mikor hazajöttem kezdte ezt, de akkor egy nap alatt kifeküdte és visszatért a cicus. Akkor rosszabbul nézett ki, megfogtam teljesen elengedte magát, és ahova raktam ott feküdt és úgy, ahogy leraktam. Akkor is rengeteget aludt, de másnapra elmúlt neki és megint az én kunyizós életerős cicám lett.:D annyi, hogy azelőtti kedvtelensége előtt elvileg hányt és hasmenése volt, most nem tudok róla. Ki fogom hívni szerintem az állatorvost, de már eléggé aggódom mi lehet vele.

2015. jan. 11. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Állatorvos. A bágyadtság több betegség tünete is lehet.
2015. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!