Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy fürdetitek és szárítjá...

Ti hogy fürdetitek és szárítjátok a cicátokat?

Figyelt kérdés
Brit rövidszőrű cicám van, macskakiállításra szeretném vinni, de még sosem fürdettem. Vennék neki macskasampont. Kinek milyen módszer vált be? És a szárítás? Hajszárítóval gyenge fokozaton? Vagy csak a meleg szobában?

2015. jan. 13. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizez-(víz elzár)(az enyém fél a hangjától)-samponoz- leöblít.. Gyorsan megfogom, törölközőbe, és olyan helyre rakom ahol nyugodtan kirázhatja magát, aztán jól áttörölgetem, és utána már hagyom, hogy saját maga nyalodossa meg szárítsa magát. (hajszárítóval csak akkor ha hideg van, mert kiszárítja a bőrét, és vakarózik..mondjuk a sampon is megteszi, ha nem olyan)
2015. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előfésülöm hogy csomós ne legyen sehol a bunda,sampont felhigítom 3 dl vízbe, macskát bevizezem bedörzsölöm bundijába a higított sampont,genitáliákat alaposan,szembe ne kerüljön,majd leöblítem rá balzsam, majd leöblítés, törölközőszárazra törlöm,főleg a mancsokat mert az nehezen szárad, törülközőbe csavarva beviszem meleg szobába ahol kifésülő spray-vel befújom majd átfésülöm alaposan, és folyamatos szárítás közbe fésülöm. Magas fokozaton hogy minél előbb végezzünk, de kézzel érzed ha túl meleg a hajszárító úgy is.

Mindenképp szárítsd meg teljesen mert megfázhat a bőre és korpásodást okozhat.

2015. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=OiNSrg_lXk8 egy kis segítség.


legalább 2x samponozd és öblítsd aztán harmadik lépésként volumennövelőt rá és azt is öblítsd ki jól.Töröl aztán szarít.Neked a fejéről nem kell levágni semmit :)

2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én igazából attól tartok, hogy félni fog a víztől. Ma belelógattam a lábát egy lavór langyos vízbe, és nem igazán jött be neki, úgyhogy egyelőre nem is erőltettem tovább...

Mi lehetne nyugtató számára? Esetleg próbáljam meg félhomályban? Sötétben nyugodtabb lehet?

2015. jan. 15. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik neki akkor semmi nincs amitől megkedvelné,de más a láblógatás mint a fürdés :)
2015. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!