Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyors válaszokat!? (többi lenn)

Tanácstalan2 kérdése:

Gyors válaszokat!? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Volt egy cicám akit megmérgeztek és elpusztult. Későn vettem észre a tüneteket és ez lehetett a baj forrása.. Kaptam egy másikat akit kiengedtem, és pont amikor hívtam akkor csukódott be egy ajtó, a szomszédé és onnan futott a macska.. Nagyon megijedtem hgy mivan ha neki is mérget adtak.. Mik az első jelek? Miket figyeljek meg? S.O.S. (egy aggódó gazdi)

2015. jan. 16. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes szomszédod lehet... :( Ennyire rossz vele a viszony?

Bármilyen normális eltérő jelre figyelj: hány, bányadt, nem eszik, nem iszik, görcsöl stb. De lehet jobb lenne, ha nem is engednéd ki, ha ilyen helyen laksz, mert nem mindig tudják megmenteni a mérgezett állatot, akármikor veszed észre (persze, minél előbb kerül orvoshoz, annál jobban az esélyei).

2015. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*normálistól eltérő jelre. Bocsi.
2015. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első jele a kedvetlenség és kába tekintet, mint amikor fáj a hasa. De legtöbbször már menthetetlen, bár ez kortól is függ. Nekem több macskám is elpusztult mérgezés miatt. Nincs is nagy kedvem tartani.
2015. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szörnyűk a szomszédaim amikor meg mertem kérdezni tőle hogy miért mérgezi az ártatlan állatokat még ő volt megsértődve azt mondta hogy őt ne rágalmazzam amikor hangosan közölte hogy el lesznek innen takarítva a dögök...még egyelőre nem vettem észre rajta semmit.. mikor kezdődhetnek a panaszok?? adja isten hogy ne kezdődjenek :'(
2015. jan. 16. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Pár hete majdnem szó szerint már írtad ezt. Nincs jobb dolgod, mint ilyennel szórakozni??
2015. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez az első ilyan kérdésem már bocs.. és a kiscicám elpusztult.. utolsónak azt üzenem hogy ő is pusztuljon el.. :'(
2015. jan. 17. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy viszonoznám a szomszédnak a dolgot (persze csak legálisan, nem ölném meg vagy ilyesmi, de ahogy alkalom lenne rá, úgy kicsesznék vele, ahogy csak lehet).

És ha tudnám, hogy megmérgezte a macskámat (vagy bármilyen háziállatot), még többet tartanék utána, hogy véletlenül se érje el a célját (eközben bizonyítékokat gyűjtenék, titokban kameráznám úgy, hogy semmiképp se jöjjön rá, vagy ilyesmi), és ahogy meglenne a bizonyíték, feljelenteném, aztán mehetne a börtönbe.

A lényeg, hogy semmiképp se engedj neki, ne mondj le a macskatartásról egy elmebeteg bűnöző kedvéért.

2015. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
állítólag azért utálta a cicámat mert ugattatja a kutyáját (hozzáteszem nem csak az én macskám él a környékben) és azóta mióta elpusztult a kiscicám is ugat egyfojtában a többi cica él és virul csak az enyémet mérgezte le :( nem szeretnék több állatot tartani azt tervezzük hogy elköltözünk... annyiszor megátkoztam azt a fa..szt hogy biztos kínok között fog megdögleni..!! :'(
2015. jan. 22. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a költözés is egy jó megoldás :) A szomszédotok meg rohadjon meg xD
2015. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!