Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A pasim örültnek tart. Valóban...

A pasim örültnek tart. Valóban az vagyok, ha hiszek a cicák lélekvándorlásában?

Figyelt kérdés
A cicám három napja halt meg, nagyon kötõdtem hozzá, ápoltam ès orvoshoz vittem majdnem egy hónapon keresztül, re sajnos a kezemben állt le a pici szíve. Úgy èrzem, megszakad a szívem, újra vele akarok lenni. Ugyebár a cicák 65-70 napig vemhesek, ès kiszámoltam, hogyha április elsejètöl nèzem az oldalakat, ès ha olyan cicát látok, mint az enyimè volz, akkor öt elhozom, mert lehet, hogy a kis lelke átvándorolt ès most ugyanolyan tigrismintás kiscica lett, ès így egy kicsit közelebb kerülhetek hozzá. Szerintetek is megörültem?
2015. jan. 16. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Igen, megőrültél. Ilyesmi nem létezik.
2015. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
nem, csak szimplán kislány vagy még.
2015. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak gyászolsz és minden apró reménymorzsába kapaszkodsz, amiben hinni tudsz. Ez nem baj, de a legtöbb ember az emberi lélek vándorlásában se hisz, vagy Istenben, nem hogy abban, hogy majd egy cica, aki körülbelül úgy fog kinézni, mint a te volt cicád, igazából az előző reinkarnációja lesz... Ez meredeknek tűnhet szinte kivétel nélkül mindenkinek...


Nekünk nyár körül halt meg a kiskutyánk, erre pár héttel később egy menhelyen találtak a nagynénémék egy kutyust, ami nem hogy ugyanúgy nézett ki, mint az előző, de valami véletlen folytán még ugyanazt a nevet is kapta, mint amit mi adtunk még anno a réginek. Szóval persze, hogy el lett hozva, még ha kicsit bizarr is volt elsőre.


Ez nem jelent reinkarnációt, de ha tudsz hinni, eleve jobb neked és az életednek. Nem kell erről annyit beszélgetni bárkivel is, főleg, ha az bolondnak tart miatta. Ha egészséges szinten hiszel benne, nem pedig őrült ragaszkodással és meggyőződéssel, hogy ez márpedig így van és a föld is lapos, akkor nincs gond. Ha úgy érzed, ez megnyugtat, kellemes érzés hinni benne ebben a gyászos időszakban, és jobban érzed magad tőle, és ennél nem jelent számodra többet, akkor minden oké. Nem ugyanazt a cicát kapnád vissza, maximum emlékeztetne az előzőre téged.


És ez így van rendjén.


Részvétem, mellesleg.

2015. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a cicád, és gyászolod. Persze, hogy olyat szeretnél mint Ő volt, de kérlek, hidd el, hogy ilyen nincs. Minden cica egy külön egyéniség, a másik cicusodat majd önmagáért szereted meg, nem azért, mert olyan, mint a másik volt.
2015. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
És mit fogsz csinálni, ha egy hozzátartozód hal meg? 9 hónap múlva bemész a kórházba egy babáért?
2015. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Orult nem vagy, max nem gondolkodsz racionalisan.

Bar, en elgondolkodnak a helyedben azon, hogy azt a pasit, aki ugy reagalja le a teged irt csapast (gyasz) hogy "orultnek tart", dobjam a verbe... Empatiabol jeles.

2015. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Crazy cat lady in the making.
2015. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma láttam egy ugyanolyan cicát a neten, mint amilyen ö volt, ès úgy èreztem, hogy szüksègem van egy cicára ès egy olyanra, mint amilyen ö volt. Ma mèg sírtam egy kicsit miatta, de már nem annyit, de mèg mindig mindenröl ö jut eszembe, ès ezèrt lelkiismeretfurdalásom lenne, hátha megbántanám, hogy ilyen hamar másik cicát fogadok be.
2015. jan. 16. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
*facepalm*
2015. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked nagyon nincs rendben valami nyakon felül.Hogy tudnál megbántani egy halott állatot?
2015. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!