Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámnak tünetei alapján...

Cicámnak tünetei alapján bolhaallergiája van. Van valami gyógyszer vagy valami amivel tudnám kezelni? Az állatorvos hogy és mivel kezeli ezt az allergia tipust?

Figyelt kérdés
Pörkök vannak a testén,szedi a szőrét,állandóan viszket,mosakodik. Akinek volt már ilyen, kérem segitsen.
2015. jan. 17. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek alapján magad állapítottad meg az allergiát?

Első sorban bolhairtás. Aztán orvos, aki valóban meg fogja tudni mondani, mi okozza az elváltozásokat a cicádon.

2015. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öndiagnosztika kitudja milyen tapasztalattal...


Bolhaírtás(2000) virbac fürdető(5000) Lakás takarítása bolhamentesítése (5000 a spray és sok sok mosás és takarítás) és volt probléma nincs probléme :)

2015. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én macskámnál is ez volt, nagyon-nagyon fontos a bolhásság megelőzése. Ez történhet spot-on-nal (nekem ez vált be) vagy ha a macska engedi akkor megfürdetni Neostomosannal (egyszerre csak egy módszert). Így nem fog kisebesedni. A pörköket kenegesd Neogranormonnal.
2015. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a teljes bolhatlanitas segit.

Nalam is ez volt, teljes bolhatlanitas, es egy hetig cicaruhat kapott (o pont elviseli) hogy ne tudja tovabb ragni magat ott, ahol viszket. (galler is jo).

2015. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bolhacsepp a legfontosabb! Lehet többször is meg kell ismételni. Igazából a leírtak alapján nem tudom mennyire súlyos vagy tényleg bolhaallergiáról van szó, de szerintem jobb ha orvos is megnézné és helyben adna rá bolhacseppet is. Én az Advantage-t vagy Advocate-t ajánlanám! Két bent tartott cicámra Advantage cseppet szoktam adni. Nagyon jó mind a kettő mivel természetes anyagot tartalmaz és lehet kérni minden élősködőre nem csak bolhára ami azért is jobb mert a cica fekhelyében lévő élősködőket is elpusztítja!
2015. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!