Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska csapda:SOS Vad házimacs...

Macska csapda:SOS Vad házimacska befogása, ötletek?

Figyelt kérdés
Esetleg élvebefogó kölcsönadásával tudnátok segíteni?

2015. jan. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mikor egy állat életéről van szó sosem adom fel!!!!!!!!

És kérlek ha nem tudsz értelmes válasszal szolgálni ne kommentelj mert azzal nem jutok előbre!!!!!

2015. jan. 18. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam Kormi befogását: (sok cicám van) 2 ott volt aki éppen vacsizott én az ajtóban gugoltam ő odajött és evett (mindig egy falatot aztán befutott az ajtó alá) én meg közben egyre közelebb húztam a tálat. amikor kényelmesen elértem, finoman odanyúltam (persze hogy elfut hiszen vad) de sokszor próbálkozott aztán evett én meg simogattam. a másik kettőt is hogy lássa hogy nincsen baj. sok napon át tartott de megszelidűlt. még mindig nagyon félős. aztán ha van macskád akkor vele együtt cserkészd be a házba. én 4-gyel csináltam. ott valami nagyon finomat kap: bacon,virsli,szalonna,kolbász,sonka stb. aztán kb. ennyi. én ezeket csináltam ma már a szobámban alszik amikor mindenki elijesztette és csak rám számíthatott.
2015. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!