Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek csak kinti macskája...

Akinek csak kinti macskája van. Ivartalanítás után meddig volt bent a lakásban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg fel nem épült. Nagyban függ attól, hogy nőstény-e vagy kandúr, milyen módszerrel csinálták. Meg milyen idő van. Pl. nőstényt mínusz 5 fokban nem kéne kiengedni leborotvált hassal.
2015. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig oda akartam írni, mégis lemaradt: kandúrról van szó.

1-2 nap elég neki?

2015. jan. 21. 12:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Jövő héten műtik.
2015. jan. 21. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bent tartanám szerintem legalább 3-4 napig. Nem jellemző (eddig 5 kandúrt heréltettem), meg ők varratot sem kapnak, de így lennék nyugodt, hogy szemmel tudom tartani nyalogatja-e vagy sem. De amúgy a kandúrokra pl. az utcai kolóniákat ivartalaníttatók azt szokták mondani, hogy ha kitisztul, egyenesen jár, normális (általában már másnap) akkor mehet Isten hírével. Nem tudom én azért inkább kibírok egy kicsit többet a sajátommal.
2015. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én bármennyit kibírok vele, csak a párom viseli nehezen, mert egy nagyon pofátlan jószág. :)

A kutyánk most lett műtve, ő is bent volt napokig, neki egy jó 15 cm-es vágás lett az oldalán, úgyhogy természetesen a macsek is addig marad, amíg szükséges. Csak feleslegesen nem akarom bezárni.

2015. jan. 21. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!