Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van mindenkinek a...

Mi baja van mindenkinek a Pucér macskákkal? 2 előnyük is van. Nem bolhásak és nem hullik a szőre. Mi kell még?

Figyelt kérdés

[link]

Nem aranyosak most mondjatok meg??


2015. jan. 20. 15:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
18%
ja..van két előnye és ennyi..csúnyák!!nem bírnák elviselni egyet sem!!(bár amúgy sem vagyok macska párti)
2015. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Megmondjuk. Nem.
2015. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kinek a papp,kinek a pappnè.. De szerintem előnyös kis hàzi àllat!! :)
2015. jan. 20. 15:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem a macskákat, de nem tartom jó dolognak a szőrtelen és egyéb furcsa fajták tenyésztését, mert ez a macskának egyáltalán nem jó (a szőr megvédi a hidegtől, kisebb sérülésektől stb, a szőrtelen macskákat csak bent lehet tartani) Szerintem minden macska aranyos, de egy normál vagy hosszú szőrű sokkal szebb, mint egy szőrtelen.
2015. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szívesen tartanék ilyet,bár szerintem elég csúnyák de a természetük nagyon szerethető,barátságosak,szeretik az embereket.Kinézetével meg meg tudnék barátkozni.
2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
köszöntem a lepontozást :3
2015. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nincs mindenkinek baja vele.

Egyszeruen csak furcsak.

Namost, mint elsokenek, aki "amugy sem szereti a macskakat" ez boven eleg arra, hogy ezt se szeresse.

Vannak, akik szamara hatrany hogy csak bent lehet tartani... Azoknak gratulalok. Marmint ahoz, hogy felmerul, hogy egy tobb szazezerbe kerulo dolgot ne lakasban tartsunk.

2015. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Csúnya, hajlamos a bőre a macskaaknéra és borzalmas a hangja. Egyébként aranyos állat, de én a bundásra szavazok.
2015. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs bajom velük, de nekem fontos, hogy simogathassam a cicám, szeretem, hogy puha a bundája, nem zavar a szőr a ruháimon se.

A bolhák meg könnyedén megelőzhetőek.

2015. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 ("Vannak, akik szamara hatrany hogy csak bent lehet tartani... Azoknak gratulalok. Marmint ahoz, hogy felmerul, hogy egy tobb szazezerbe kerulo dolgot ne lakasban tartsunk.

")

ja bocs, elfelejtettem, hogy valakinek a pénz mindennél fontosabb... Nekem egy átlagos házimacska ugyanannyit ér, mint egy fajtatiszta, "több szazezerbe kerulo dolog"-nak nevezni egy macskát, na én ehhez gratulálok.

2015. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!