Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kisfiú cicának...

Ivartalanított kisfiú cicának milyen étel a legjobb?

Figyelt kérdés
Az állatorvos javasolta hogy olyan táp kéne neki aki direkt ivartalan cicáknak való mert hajlamos a húgyúti problémákra.Melyik fajta jó neki?Azért kérdezem mert nem vagyok meggyőződve róla ahogy a legdrágább a legjobb.És nem szeretném csak szárazzal etetni.Van esetleg valami konzerves is vagy tasakos is ami jó? Emberi ételekből mi az amit nem kaphat?
2015. jan. 21. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be egy állatpatikába, ott tanácsot is adnak, és mintaadag is kapható, hogy ízlik -e neki.
2015. jan. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És emberi ételekből nyers disznót nem, májat csak kéthetente. Állatorvosunk szerint csirkét is ritkán. Csokoládét, kávét, alkoholt nem, mert kis adagtól is elpusztulhat! Kelttésztától felpuffad. A tejcukrot (és minden más cukrot) nem tudja megemészteni, értelemszerűen laktózmenteset kaphat.
2015. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem is adtam volna neki :D Nyers húsra gondoltam inkább és tejtermékekre.Azt tudtam hogy disznóhúst nem ehet.
2015. jan. 23. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ugye csak a csirkéről tudok ami kifejezetten nem jó az ivartalanoknak, de emberi ételekből azokat is felsoroltam, amik semmilyen macskáknak sem adható. Ez a cikk bár minden cicára vonatkozik, ivartalanítottaknál nagyobb veszély állhat fenn egyes élelmiszerekből → [link] (előző válaszoló vagok)
2015. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!