Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkedik ilyen ijesztően?

Miért viselkedik ilyen ijesztően?

Figyelt kérdés
Pár hónapra visszamenőleg elég sűrűn csinálja ezt a macskám. Most pár hétre abbamaradt, de két napja ismét ez van: fekszek az ágyon, mellettem a macska, egyszer csak rám néz, és elkezd nyervogni, de nem úgy mintha ki akarna menni(megismerem milyen ha kikéredzkedik), hanem mintha valami baja lenne. De nem áll fel azonnal, nem mozdul, csak nyervog de baromi ijesztően. Aztán feláll, elkezd felém közeledni, közben 'nyávog', halálra ijesztve.. Tegnap is ez volt. Felálltam az ágyról, arrébb mentem, a macska rám nézett, nyervogott, és követett. Ha felé akartam nyúlni hogy kitegyem vagy megsimogassam, ismét úgy nyervogott. Kinyitottam neki az ajtót de nem akart kimenni és nem is volt éhes. Egyszerűen csak furcsán viselkedett, mintha egyik pillanatról a másikra valami baja lett volna velem. Nagyon ijesztő.
2015. jan. 27. 06:13
 1/7 Sebok ***** válasza:
nem fáj vmije? a mienk akkor viselkedett hasonlóan.bár az magában nyávogott
2015. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ööö nem lánycica aki kínálgatja magát? (Előfordulhat, hogy nem sikerült teljesen a műtét) Nagyon furcsa hangjuk van ilyenkor és követ és néz mintha én tehetnék érte valamit.


Ha kandúr akkor nem tudom.

2015. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elozovel. Engedi magát végigsimogatni? Ha igen, sztem próbáld meg végigtapogatni, lehet, hogy valami fáj neki, és így kozli veled.
2015. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is egyett értek az...előző elöttivel :D Az én macskám, az ablak előtt szokott. De őt nem engedjük ki mert mérgezik, és valószínüleg kivágyik, vagy izgalmi állapotban van ilyenkor.
2015. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú cica.. :/
2015. jan. 27. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
és kivan ivartalnítva??
2015. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nincs ivartalanítva, semmi betegségre utaló jel nincs. Rendesen táplálkozik, nem levert, szokásos a viselkedése azzal a különbséggel, hogy időnként -azóta nem csinálta ezt- furán viselkedik.
2015. jan. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!